Popularizace recyklace plastů v pojetí Plastmakers není jen o generování textu a statistik. Energii a čas v uplynulých týdnech jsem strávil na vývoji nového produktu – designové podtácky. Tento výrobek posouvá hranice toho, jak můžeme v domácích podmínkách doslova přetavit plastová víčka na nový originální produkt.

Tvar podtácku je inspirovaný ikonou Libereckého kraje – horou Ještěd (1012 m n.m.). Asymetrický tvar kopce se promítá do vrstevnic zobrazených v horní části podtácku. Tyto tvarové výstupky rovněž praktický význam. Slouží pro zadržení malého množství nápoje stékajícího po sklenici. Průměr produktu je 120mm a tloušťka 8mm. Na výrobu jednoho kusu je potřeba 60g HDPE/ PP. Hmotnostně si to můžete představit jako 40 víček od PET lahví. Dodáváme v několika barevných provedeních. Díky malosériové produkci a lokálnímu zpracování opadu má celý výrobní proces minimální dopad na životní prostředí.

Jaká je cena produktu?

Sada 4 kusů: 360 Kč + poštovné (možnost vyzvednout zdarma v Liberci)

Sada 6 kusů 490 Kč + poštovné (možnost vyzvednout zdarma v Liberci)

Předobjednávky jsou možné na emailu: info@plasticguys.cz

Produkt vznikl ve spolupráci firem Plastmakers a Plastic Guys. Nákupem podporujete popularizaci recyklace plastů v ČR a úklidové akce v přírodě.

 

%d bloggers like this: